MENÜ
Hakkımızda

2019 yılında kurulan 30 yıllık tecrübe ve birikimimizi sektörümüze hizmet etmeyi ve iş ortaklarımıza hızlı ve sonuç odaklı kararlarla çözüm üretmeyi amaç edinmiştir.

 

Sektörel tecrübemiz bize partnerlerimizin ihtiyaç duyduğu ve eksikliklerin neler olduğunu göstermektedir. Uzman kadromuzla tüm ortaklarımıza hızlı ve kesintisiz hizmet vermek, insan ve kalite odaklı olmak önceliğimizdir.

 

Amacımız Amerika, Almanya, Çin, Malezya’dan üretilen kaliteli ürünleri yurtdışından tedarik ederek ülkemizdeki üretim kalitesini artırmak.

Vizyon & Misyon

Ana faaliyetimiz olan tek kullanımlık hijyenik ve tıbbi sarf malzemelerinin ithalat ve imalatına dayanan iş hayatımızda sadece ticari ilişkilere değil insani ve manevi değerlere de önem veriyor, bunun bir çizgi olduğuna inanıyoruz.

 

İşletmemiz bilgi ve uzmanlığa dayalıdır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli gelişime atıfta bulunarak kuruluşumuzdan bu yana her türlü süreç ve uygulamalarımızı geliştiriyor, aynı zamanda zamanın ve sektörümüzün gereklerine uygun hale getirerek güncel tutuyoruz.

Ürün Yelpazemiz

A ve B bölgesi için tiftiksiz ve partikül içermeyen steril alan silme bezleri; C ve D bölgeleri için tiftiksiz ve partikül içermeyen non-steril kontrollü alan bezleri (ilaç firmaları tarafından kullanılmaktadır) Nitril Eldivenler ve Lateks Eldivenler Nonwoven Medikal Önlükler Kaymaz Galoşlar Tek Kullanımlık Medikal Pantolonlar Medikal Kaplar (Standart, Büyük) Astronot Tipi Bone Medikal Maskeler (2 ve 3 katlı) Medikal Kol Bandı Tipleri Nonwoven Medikal Tulumlar Cerrahi Terlikler, Tulumlar, Tyvek Galoşlar (Makine Nonwoven) Laboratuvar Kimyasal Materyaller Laboratuvar Cam Malzemeleri Steril Gözlükler steril tulumlar Steril Kapaklar steril Eldivenler steril Maskeler BD (her türlü mikrobiyal, endüstriyel ve klinik ürün grupları)

 

Talep ve sorularınız için bizimle iletişim kurmaktan kaçınmayın.